Mededeling
Collapse
No announcement yet.
koppel vogels vervangen door andere vogels
Collapse
X
-
Lijkt me logisch dat de diamantvinken wat agressief zijn, dat is echt al een behoorlijk volle ruimte.
Als je nieuwe vogels wil, waar zouden die een teriitorium moeten vinden?
Mijn mening; vol zat zo, niets meer bij dioen.Groet Ton,
www.allevogels.nl
Opmerking
-
ik had gelezen op een site dat masker goudvink rond de 75 euro ligt, maar ik weet niet of dat nog klopt. op deze site http://www.volierevogels.nl/Artikel/tropenprijzen.htm
stond dat ze zo'n prijs hebben, maar dat zal dan wel verleden tijd zijnGroeten Niels
Opmerking
-
oke, dat wist ik niet. maar dan weet ik het nu wel.
Lambert46518 aan welke prijzen moet ik aan denken als ik een koppel parelhalsamadine ga kopen, heb jij ervaring mee. uit mijn ervaring waren de maskeramadine geen goede maatjes met de SpitsstaartamadineGroeten Niels
Opmerking
-
Oorspronkelijk geplaatst door niels beik had gelezen op een site dat masker goudvink rond de 75 euro ligt, maar ik weet niet of dat nog klopt. op deze site http://www.volierevogels.nl/Artikel/tropenprijzen.htm
stond dat ze zo'n prijs hebben, maar dat zal dan wel verleden tijd zijn
mvg,
kingfisherMvg,
Kingfisher.
Opmerking
-
Ik dach al aan een koppel loodbekje of zilverbekje. wou gewoon weten wat jullie erin zullen doen. De prijs van een koppel parelhalsamedine is nog te hoog, maar las al wel goede verhalen over de vogel zelf.
Is er misschien wel een actieve site die de prijzen wel correct aangeven!!Groeten Niels
Opmerking
-
G de Beer heb jij misschien ervaring met de Driekleurpapagaaiamadines. het zijn inderdaad mooie vogels, ik dach papagaai; van die grote vogels, maar het zijn wel heel andere vogels.
lambert46518 heb jij misschien ervaring met Cubavinken, zijn er misschien ook verschillende grotes onder de Cubavinken; of heb ik dat mis.
al bedankt voor deze antwoordenGroeten Niels
Opmerking
Advertentie
Collapse
Opmerking