Hoi mijn papegaaiamadine pop reageert erg vreemd een beetje sloom ook. Ze vliegt wel gewoon snel maar ze mist soms een tak ik stond in de voliere en zag haar onder de voedertafel dat verbaasde me omdat ze normaal best schuw zijn dus ik keek of ik haar kon oppakken en dat lukte. Dus ik dacht dat ze misschien blind was ofzo maar als ik met mijn vinger richting haar kopje ga probeert ze te pikken dus echt blind is ze ook niet. Even losgelaten om te kijken wat ze deed ze vloog weg maar miste de tak dus keek of ik haar weer op kan pakken maar ze vluchte wel voor me het ging niet snel maar toch. Dus voelde ik of ze een eitje had( zie ook voor info ander onderwerp 3kleur papegaaiamadines en oranjekaakjes.) volgens mij niet het geval want ik voelde niks. Heeft iemand een idee wat het wel kan zijn is het misschien de warmte?
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
HELP 3kleur papegaaiamadine
Collapse
X
-
Bij mij mist een vogel ook weleens een stok als ze in paniek zijn. Als je haar kan oppakken is dat echter geen goed teken. Mogelijk heeft ze een virus te pakken. Zou haar even apart zetten in een tt kooi en haar ontlasting goed bekijken op kleurafwijkingen of wormen. Echter de enige die uitsluitsel kan geven is de vogelarts. Mogelijk dat je wat ontlasting kan opvangen op wat keukenfolie in de tt kooi en deze even door een vogelarts kan laten bekijken.
-
Bedankt voor het meedenken iedereen! ik ging gisteravond kijken en het kopje hing er maar wat bij zat niet eens onder de vleugel. Nu vanochtend ging ik weer kijken en ze ziet er stukke beter uit ze is weer bijna de oude volgens mij want ze is weer lekker actief. Ook heeft ze een eitje gelegd dus of het daarmee te maken heeft gehad geen idee maar dat maakt me niet zo veel uit. Vind het veel belangrijker dat de vogel er weer goed uitziet.
Opmerking
-
Is het een jong popje? Dan heeft ze mogelijk wat moeite gehad met het leggen van het eitje. Zou wat extra kalk in de vorm van eierschalen verstrekken en haar even in de gaten houden de komende dagen.
Opmerking
-
als ze inderdaad een ei heeft gelegd, zal dat de oorzaak vermoedelijk zijn geweest.
goed blijven observeren, want bij het volgende ei, kan het weer gebeuren.groeten Ton
mijn Youtube kanaal: https://www.youtube.com/channel/UCLy..._as=subscriber
Opmerking
Advertentie
Collapse
Opmerking