Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Bisschoppen
Collapse
X
-
-
Hallo Jan, Dat is geen enkel probleem.
Ik doe na de kweek groepen bij elkaar in de buitenvolieres (1 x 5 meter met binnenkooi). Dan moet je denken aan een of twee koppels Noord Amerikaanse een of twee koppels braziliaanse, ook jongen daarbij, rode kardinalen, nonpareilen, treursijzen en wat dan ook. Als de drift er maar af is kunnen ze de hele winter bij elkaar.
Ik heb zelfs indigovinken en nonpareilen met andere blauwe vogels in een grote groep bij elkaar en daar zitten ook twee koppels twatwa's (mannen op kleur) bij met jongen.
Qua vechten is er vanaf begin september geen sprake meer. Wel goed letten op strijd om bijvoorbeeld slaapplaatsen, als een vogel geen goede plaats vind kan hij zich misschien doodvliegen in de nacht. Ook als ze nog niet gewend zijn aan katten of zo op de kooi.
Als de voliere niet overdekt is (wel aan te raden) kan zo'n vogel wel op de natte grond een nacht moeten doorbrengen met soms gevolgen.
Groet
rob van der hulst
Opmerking
Advertentie
Collapse
Opmerking