Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Gouldamadine broedtijd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Toon
Clear All
new posts

  • Gouldamadine broedtijd

    Met vriendelijke groet:
    Henk.

  • #2
    Een pop van 8 maand is te jong om mee te kweken, veel te veel kans op legnood. Moet ongeveer een jaar oud zijn. Een man durf ik persoonlijk wel wat eerder mee te beginnen(10 maand), maar adviseren de meeste ook pas na een jaar mee te kweken.

    Opmerking


    • #3
      ok dan, bedankt voor je reaktie, ik kan ze dus maar gewoon wat laten oefenen.
      Omdat ik las over ruiperiode , rustperiode en dan broedperiode.

      met vriendelijke
      Met vriendelijke groet:
      Henk.

      Opmerking


      • #4
        Als jij het idee hebt dat je man broeds is en steeds wil paren dan zou ik ze maar even scheiden, anders heb je idd nu al risico op legnood.

        Normaal gesproken als ik alle nestkasten en nestmateriaal verwijder en het aantal lichturen een uurtje omlaag doe en de hoeveelheid levend voer wat verminder dan is bij mijn vogels de broeddrift er meestal snel vanaf en kun je alles gerust bij elkaar houden. Vaak schieten er dan een aantal in de rui inderdaad. Als het helemaal ideaal gaat schieten ze samen in de rui, en komen ze volgend jaar samen tegelijk in broedconditie.

        Opmerking


        • #5
          ok dan, ik gaf ze wel eens eivoer dat geef ik nu niet meer. bedankt voor je tips.
          Met vriendelijke groet:
          Henk.

          Opmerking


          • #6
            Jo

            Opmerking


            • #7
              Ok dan,

              ik voerde gewoon tropenzaad en af en toe trosgierst en eivoer.

              badwater kennen ze niet, of het nu in een schaal is of in een aangehangen badhuisje, geen interesse.

              Ik heb ze van een kweker die lid is van de Nederlandse natuurbroed vereniging en die had het over 14 uur licht, het hele jaar door.

              en . . ik gaf verder geen dierlijk voedsel.
              Met vriendelijke groet:
              Henk.

              Opmerking

              Working...
              X