ik ben me een beetje aan het inlezen, over zwartkopsijzen. zijn deze hetzelfde als de magelhaen sijs ? dat is me niet duidelijk, en moeten deze geringd worden ? vallen ze onder europese vogels, net als de kapoetsensijs ? en kunnen deze vogels met meerdere bij elkaar in een voliere, of word dat niets ?
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
orienteren
Collapse
X
-
Labels: Geen
-
magelaan en zwartkopsijs wordt door elkaar gebruikt voor het zelfde vogeltje zijn een boel ondersoorten van die allemaal door elkaar gefokt zijn.
hoeven niet geringd te zijn kunnen wel met meedre in een voliere maar tijdens de kweek zijn de mannen vrij fel dus dan beter koppelsgewijs.
succes.
mvg,
HJ de Graaf
-
bedankt
bedankt voor de antwoorden, ik ga denk ik in het voorjaar maar eens achter een koppel aan. het lijken me mooie vogels.groeten Ton
mijn Youtube kanaal: https://www.youtube.com/channel/UCLy..._as=subscriber
Opmerking
-
Ton je hebt toch geen mozambiqueen he, anders wordt het oorlog, dat wil je niet weten.
Zijn hele mooie vogels, zingen tot je erg gek van wordt.
Succes met het vinden van een mooi koppel.
Opmerking
-
Dan heb je mazzel, bij mij vochten ze de tent uit.
Opmerking
-
Advertentie
Collapse
Opmerking