Als dit uw eerste bezoek is bekijk dan de veel gestelde vragen. U moet zich registeren voordat u zelf berichten kunt plaatsen en bijlage kunt bekijken.
Raar maar waar, die vreemde vogel had ik zondag ook op het plaatje gezet. Wegens omstandigheden, kan ik die nu niet plaatsen. Misschien deze avond wel.
Ook een roodborstje dan maar, maar iets strakker in de veren.
Kijk als dergelijke vogels dan toch regelmatig langs komen zou ik er maar eens een paar mooie takken neer gaan zetten. Dat zou ik zowiezo doen, ook voor de andere vogeltjes. Beetje in de buurt van die silo.
Ik heb op mijn plekje nu ook al 2 keer een dergelijke rover gezien.
Ik heb niet gegocheld Henk. Dat doet de camera voor mij op stand auto witbalans.
Zelf heb ik ook getwijfeld om de witbalans om te zetten naar daglicht achteraf maar dat heb ik niet gedaan. Eigenlijk vond ik zelf ook wel dat ie iets te koud overkwam. Dat zal bij de volgende plaatjes ook wel zo zijn.
Ik dacht dat het net teveel van het goede zou worden met standje daglicht.
Maar ik geloof dat het toch wel wat beter overkomt.
-
Ton inmiddels heb ik de scholeksters ook op de plaat, grutto's heb ik nog niet gezien. Wulpen wel. Kievitten ook wel.
Opmerking